Ücretsiz WordPress İşletme Teması

WordPress, dünya çapında popüler ve bir içerik yönetim sistemidir (CMS) ile bir web sitesinde ihtiyaç duyulabilecek herşeyi yapabilirsiniz. Blog yazabilirsiniz, E-ticaret sitesi oluşturabilirsiniz, işletmeler için tanıtım siteleri vs. ihtiyaçlarınız için sayfalar oluşturabilirsiniz. WordPress’i kurduğunuzda size varsayılan temalar ve eklentiler ile gelecektir. Siz ihtiyaç duyduğunuz ilgi alanınıza uygun bir Ücretsiz WordPress bulmalı ve kurmalısınız.

– Tek Sayfa WordPress İşletme Teması

Illdy mobil kullanıma duyarlı olması için Bootstrap’a dayalı çarpıcı ve çok amaçlı bir WordPress Temasıdır. Illdy teması ile açılış sayfası, işletme sayfası, portföy veya diğer yaratıcı web sayfaları oluşturmak için çok uygundur. Bu temada düzenleme yapmak editlemek son derece kolaydır. Canlı önizleme modunda sitenizi rahatlıkla düzenleyebilir ve yayınlayabilirsiniz. Canlı önizleme modunda yaptığınız değişiklikler gerçek zamanlı olarak işlem yaptıkça yayında olan sitenizde görülebilir duruma gelmektedir. Ücretsiz WordPress teması Illdy, özel veya ticari web sayfaları için tamamen ücretsizdir. Web sayfanızda her zaman istediğiniz düzenlemeyi elde etmek için ayarlanabilen çoklu bölmelere sahiptir ve bu sayede çok iyi görünüm elde edebileceksiniz. Bu tema kullanmak isteyeceğiniz ücretsiz wordpress temaları arasında yer alacaktır.

Illdy, popüler bir çok eklentiyi desteklemektedir örneğin Contact Form 7, Yoast Seo, WP Super Cache, Jetpack, WooCommerce, NextGen Gallery vb. ücretsiz ve premium WordPress eklentileriyle kusursuz çalışır. Aynı zamanda google ve diğer arama motorlarına en yüksek sıralamaya erişmenize yardımcı olacak seo dostu bir wordpress temasıdır. Tema ile birlikte rahat kullanımınız için tam ekran arka plan resmi ve paralaks kaydırma bölümleriyle birlikte gelir.

Demo Sayfası: DEMO
İndirme Linki: İNDİR

Ekran görüntülerini veya demo sayfasını inceleyerek temanın görsel ve işlevselliği hakkında detaylı incelemelerde bulunabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Ücretsiz WordPress Teması Illdy
Ücretsiz WordPress Teması Illdy
Ücretsiz WordPress Teması Illdy
Ücretsiz WordPress Teması Illdy
Ücretsiz WordPress Teması Illdy
Ücretsiz WordPress Teması Illdy
Ücretsiz WordPress Teması Illdy
Ücretsiz WordPress Teması Illdy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir