Ücretsiz WordPress Tema – Shapely

WordPress ve WordPress Tema, dünya çapında popüler ve ücretsiz bir içerik yönetim sistemidir (CMS) wordpress ile bir web sitesinde ihtiyaç duyulabilecek herşeyi yapabilirsiniz. Blog yazabilirsiniz, E-ticaret sitesi oluşturabilirsiniz, işletmeler için tanıtım siteleri vs. ihtiyaçlarınız için sayfalar oluşturabilirsiniz. WordPress’i kurduğunuzda size varsayılan temalar ve eklentiler ile gelecektir. Siz ihtiyaç duyduğunuz ilgi alanınıza uygun bir Ücretsiz WordPress bulmalı ve kurmalısınız.

Shapely – Tek Sayfa WordPress

Shapely WordPress mükemmel tasarımı ve popüler işlevleri ile güçlü ve çok yönlü bir temadır. Gelişmiş ve WordPress Temasıdır. Onlarca Özelleştirme seçenekleri mevcuttur. Bu tema ile portföy, referanslar, paralel bölümler, ürün veya hizmet bilgisi, etkinlik çağırısı ve çok daha fazlasını kullanabileceğiniz widgetleriyle birlikte wordpress’inize geliyor.

Bu tema özellikleriyle doğal olarak WooCommerce, Gravity Forms, Contact Form 7, Jetpack, Google Analytics ve Yoast Seo gibi onlarca ve premium WordPress eklentilerini desteklemektedir. Ayrıca bu tema telefon ve tabletlerde sorunsuz çalışmaktadır.

Temayı Tanıtım sayfası, portföy, e-ticaret, işletme, mağaza ve kişisel web siteleri için kullanılmak üzere uygun ve bensersiz bir temadır. WordPress sayfalarınızda kullanmak isteyeceğiniz çok güçlü, çok amaçlı ve seo açısındn çok iyi sonuç verecek bir temadır.

Demo Sayfası: DEMO
İndirme Linki:  İNDİR

Ekran Görüntüleri

Ücretsiz WordPress Tema
WordPress Tema
Ücretsiz WordPress Tema
WordPress Tema
Ücretsiz WordPress Tema
WordPress Tema
Ücretsiz WordPress Tema
WordPress Tema

Linklerde ve temada bir problem yaşama ihtimalinizde lütfen yorumda belirtiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.