BATTALION 1944 Tanıtım ve Çıkış Tarihi

klasik rakip atıcıların merkezini tekrar ele geçirir ve yeni nesil için ‘klasik’ hissini geliştirir. 5vs5 piyade savaşına odaklanarak, Kar98’inizle hassas fiske vuruşları yapın, Thompson’unuzla ateşi ve sıvı hareketi takımınız için her turda hayatta tutmak için anahtardır.

1944, klasik rakip atıcıların çekirdeğini tekrar ele geçirir ve bir sonraki nesil için ‘klasik’ FPS hissini geliştirir. 5p5 piyade tabanlı muharebeye odaklanarak, Kar98’inizle hassas fiske vuruşları yapın, Thompson’unuzla ateş yakalayın ve akışkan oyuncu hareketi, ekibiniz için her turda tutun anahtardır. Birlikte bantlayın ve rekabetçi WW2 FPS’in başkanlığında takımınızla savaşın.

BATTALION halen topluluğun yanında gelişmekte ve Unreal Engine 4’ü eski bir okul klasiği gibi hisseden modern bir atıcı yaratmak için klasik FPS alaylarını yeniden yaratmak üzere yeniden oluşturmaktadır. Bu kalp-muazzam çok oyunculu deneyim, rekabetçi Call of Duty, Enemy Territory ve Counter Strike oynamaya yetişen tasarımcılar tarafından hazırlanıyor; profesyonel FPS oyuncularından gelen topluluk geri bildirimleri ve aynı oyun deneyimi ile şekillenen 10.000’in üzerinde erken uygulayıcıdan oluşmaktadır.

Özel bir sunucu tarayıcı ve LAN desteğiyle topluluk modding ve takım tabanlı sıralamaya göre istatistik ve rekabetçi çöpçatanlık planları; BATTALION 1944, çiğ yetenek üzerine bir klasik rakip atıcıdır. Güçsüz oyun değişikliği kilidini açma, haksız öldürme çizgileri oluşturma, yalnızca siz ve bir oyuncu olarak beceri.

BATTALION 1944, eski okul FPS’sini geçmişin büyük çok oyunculu atıcıları için gerçek manevi halef olarak modern oyun alanına geri döndürür. BATTALION’da sizin gibi yetenekli askerlere bunu en üst noktaya çıkarıyor.

Temel özellikler

Hızlı Paced & Yoğun Mücadele
1944 Kuvvet Komutanlığı Taburunda, her zaman bu debriyaj kazanmaya teşvik edilirsiniz. Bir kahraman ol ve 1v5 yuvarlak kazan, efsane haline getir, birkaç düşman aşıp silahlarını bir sonraki turda ölmeden önce toplayın. Tabur 1944’te yaptığınız her eylem ve her seçim ekibinizin genel zaferinin anahtarıdır. Bu rekabetçi FPS, zarif.

Günlük ve Rekabet Gamemodları
Rakip oyuncularımız kendimiz olarak, savaşa başlamadan önce yeteneklerinizi ısıtmak için eğlenceli bir yere sahip olmalarının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tabur, Team Deathmatch, Hakimiyeti ve Bayrağı Yakalama gibi ana rekabetçi oyunun yanında birçok klasik oyun moduna ev sahipliği yapıyor. Rekabetçi ve derecelendirilmemiş maçlara katılın, LAN sunucularında taktik bombalar uygulayın veya adanmış sunucu tarayıcımız aracılığıyla uğultu bir topluluk sunucusuna katılın. Tabur 1944’ü nasıl oynayacağınızı seçin.

Rafine Edilmiş FPS Oyuncuları Topluluğu’na katılın.
Geliştiricilerimiz, bu oyunun inşa edildiği topluluğu yansıtıyor. İkinci Dünya Savaşı döneminde, rekabetçi oyun için anlamlı olmayan kurumsal tasarım kararlarından rahatsız olmamış düzgün bir rakip atıcı istiyoruz. Oyunu bizde geliştiren topluluğumuza açık ve dürüstüz. Her güncelleme ve her yama oyunu geliştirirken oyunu önemli ölçüde geliştirecektir. Bu işe dahil olmak istediğiniz bir şey varsa, lütfen Erken Erişim topluluğumuza katılın ve ilgilenmek.

BATTALION ÇIKIŞ TARİHİ: 1 ŞUBAT 2018

Sistem Gereksinimleri: TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir