Apple Watch Hayat Kurtaracak!

Yeni çıkacak olan Apple Watch’in risklerini kalbe göndereceği akım ile önceden ölçebileceği ve gelen verileri işleyebileceği bir cihazı gibi kullanılabileceği idda ediliyor.

SAATİ SIKINCA GÖĞÜSE AKIM GÖNDERECEK

Bloomberg haberine göre Apple Watch’i sıktığınızda kalpteki sinyalleri izlemek için kalbinize sizin fark edemeyeceğiniz kuvvette bir akım gönderecek ve ritim düzensizlikleri gibi anormallikleri tespit edebilecek.

SAAT & CİHAZI SATIN ALMIŞ OLACAKSINIZ

Şuan piyasada olan, atış hızınızı tespit edebiliyor ama bu kalp atış verilerinizin riskli olup olmadığını anlaması henüz geliştirilmedi. Bir sonraki çıkacak versiyonunda Apple şirketi ürün içerisine Monitörü ekleme çalışmalarının olduğunu belirtiyor. Yeni çıkacak olan versiyonda ve EKG cihazı olarak elektrokardiyogram testi yapmanız mümkün olacak.

APPLE RAKİP FİRMALARI GERİDE BIRAKACAK

Apple olası kalp risklerini, ritim bozukluklarını takip edebilmek için kullanışlı bir aksesuar olabilir. Birşeyler ters gittiğinde hastaneye gidene kadar sadece iki parmağınızda saatinizi sıkarak kalp atışlarınızda bir problem olup olmadığını kontrol edebileceksiniz.

testi başarılı olursa, Apple’ın en büyük rakiplerinden Garmin, Fitbit ve Xiaomi gibi rakiplerine ciddi bir avantaj elde etmiş olacak.

Kendisinin en iyisi.
Akıllı aktivite koçluğu. Gelişmiş Kalp Atış Hızı uygulaması. Doğrudan bileğinizden erişebileceğiniz favori çalma listeleriniz. Yerleşik altimetre. Ve daha duyarlı bir Siri deneyimi. Karşınızda Series 3. Her zamankinden daha aktif, motive ve bağlantıda kalmanızı sağlayacak özellikleri keşfedin.

PcKurt Bilim ve Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.