Silinen Dosyaları Kurtarma

Bir veya daha fazla dosyanızı yanlışlıkla silip geri getirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Silinmiş dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde kurtarın.
Kazayla önemli bir dosyayı mı sildiniz? Bir bilgisayar çökmesinden sonra dosyaları mı kaybettiniz? Sorun değil – Recuva, bilgisayarınızdan, geri dönüşüm kutusu, dijital kamera kartı veya MP3 çalarınızdaki dosyaları kurtarır!

Üstün dosya
Recuva, resimler, müzik, belgeler, videolar, e-postalar veya kaybolduğunuz diğer dosya türlerini kurtarabilir. Ve sahip olduğunuz herhangi bir yeniden yazılabilir medyadan kurtarabilirsiniz: hafıza kartları, harici sabit diskler, USB çubuklar ve daha fazlası!

Bozuk disk
Hasarlı disklerden
Çoğu dosya aracının aksine, hasarlı veya yeni biçimlendirilmiş sürücülerdeki dosyaları kurtarabilir. Daha fazla esneklik, iyileşme şansının yüksek olması demektir.

Tarama
Gömülü dosyalar için derin tarama
Dosyaları bulmak zor olan Recuva, sildiğiniz dosyaların izlerini bulmak için sürücülerinizi tarayan gelişmiş bir derin tarama moduna sahiptir.

Parçalayıcı
Dosyaları güvenli bir şekilde sil
Bazen bir dosya iyi olmasını istersiniz. Recuva’nın güvenli üst yazma özelliği, dosyalarınızın silinmediğinden emin olmak için endüstri ve askeri standart silme tekniklerini kullanır.

Link: İNDİR

Silinen Dosyaları Kurtarma” İçin Yorumlar;

 1. Bir de low level format yapan programları anlatsam çok iyi olur degil mi Kurt.
  – Kurt : av av av

  1. Gökhan, LLF’ı bazı BIOS’lar desteklemiyor. HDD nin kendi LLF yazılımı gerekli. Ayrıca bu işlem fiziksel olarak Bad Sector sorunu oluşturabilir.
   LLF yapmanın bir çok yolu var. Macos için Linux için farklı farklı yöntemleri var bios desteği yoksa her HDD’nin kendi firma yazılımı gerekli, malesef LFF konusu tek makalede anlatılacak bir mesele değil. Yazılım tutmaz veya os tutmaz fiziksel olarak HDD de sorun yaşarsınız.
   Bir HDD yi fabrika çıkışına getirmek istiyorsanız en kısa ve temiz yolu üzerinde ki delikten bir tornavida sokup diski yerinden oynatıp ardından gidip yeni bir HDD almanızdır. ( Bu işlemi yaptığınızda tak çalıştır yapılamaz ancak profesyoneller için veriyi hala kurtarma ihtimali vardır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.