//Microsoft Office 2010 Crack
office-2010-crack-aktivasyon

Microsoft Office 2010 Crack

Merhabalar, bilgisayar kullanıcısı olup ’un üretip geliştirmiş olduğu  programlarını kullanmadan çalışmak, okumak neredeyse imkansızdır. Bir dünya gerçeği olan karşılıksız iş yapmama her insan ve kurum için geçerlidir. Bir şey elde etmek için bir şey vermek zorundayız.Microsoft gibi firmalar diğer ürünlerde olduğu gibi programlarını da ücretli olarak dağıtmaktadır. yapmak için bir çok sebebiniz olabilir, maddi durumunuz lisans satın almaya yeterli değildir, öğrencisinizdir lisans satın almak için yeterli kaynağınız olmaz veya programlara para vermeyi hiç istemezsiniz 🙂 lisansı kırılmış program kullanmak kişisel kullanımınız için ise tespit edilmediğiniz takdirde size bir zararı olmaz. Lisans denetimi yapan kuruluşların kişilerin bilgisayarlarını denetlemeye yasal olarak hakkı yoktur. Ancak bir işletmede lisansız anahtar kullanımınız tespit edilirse işletmeye dava açılabilir ve yüksek miktarlarda tazminat ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer bir işletme için yapmayı düşünüyorsanız yüksek tazminatlar aklınızın bir köşesinde yer etmeli.

Bu yazımızda Microsoft Office nasıl yapıp sınırsız kullanırız onu öğreneceğiz.

Öncelikle bilgisayarınızda Microsoft Office 2010 programı sorunsuz bir şekilde kurulu olmalı, eğer kurulu ise aşağıdaki adımları takip ederek crack işlemini tamamlayabilirsiniz.

  1. Office 2010 Toolkit e tıklayın ve bilgisayarınıza crack programını indirin.
  2. Crack programı rar halinde ve şifreli olarak indirilecek şifreyi girin ve programı rardan çıkartın. rar şifresi: pckurt.com
  3. Office 2010 Toolkit.exe yi çalıştırın
  4. Açılan ekranda EZ-Activator e tıklayın ve alttaki bilgi konsolundan crack tamamlandı mesajının gelmesini bekleyin.
  5. Bir önceki işlem sorunsuz gerçekleştiyse Microsoft Office 2010 Programınızın aktivasyonu tamamlanmıştır.
  6. Test etmek için Office Word 2010’u açın Dosya>Yardım menüsünden Ürün Etkinleştirildi yazısını kontrol edin.
  7. Ürün Etkinleştirildi yazmıyor ise işlemi tekrarlayın veya yorumda belirtin birlikte sorunu tespit edip çözelim.

 

İndir: Office 2010 Toolkit
Rar Şifresi: pckurt.com

İndirme, rar şifresi veya herhangi bir konuda problem yaşamanız doğrultusunda iletişim sayfamızdan veya yazı altına yorum bırakarak bize ulaşabilirsiniz.